BARMAN
Echipa noastra dinamica are nevoie de un Barman talentat care:
  • Cunoaste si poate vorbi Engleza la un nivel mediu-avansat;
  • Are pasiune pentru a comunica cu clientii;
  • Detine abilitati de comunicare excelente;
  • Detine abilitati de mixologie;
  • Are cunostinte de baza despre vinuri.
DESPRE ROL
Barmanul este responsabil pentru a crea o atmosfera placuta si relaxanta in timpul evenimentelor, introducand, prezentand si servind vinuri sau mixand cocktail-uri. Barmanul demonstreaza excelenta in cunostintele despre vinuri, mixologie, comunicare si servirea clientilor.
Responsabilitatile rolului
Pregateste barul conform fisei de eveniment
Serveste bauturi catre clienti, comunicand activ cu ei
Prezinta vinuri si bauturi folosind microfonul
Mixeaza cocktail-uri si livreaza cocktail master-classes pentru invitati si echipa
Comunica invitatilor informatii despre promotii de marketing si despre produsele partenerilor, conform standardelor companiei
Informeaza eficient si in timp util despre urgente aparute in timpul evenimentului si ajuta la rezolvarea lor
Comunica organizatorului evenimentului orice detalii sau schimbari din partea clientului
Asigura desfasurarea evenimentului conform standardelor companiei si ale proprietarului de spatiu
Asigura aplicarea standardelor de igiena si siguranta ale companiei, atat in ce priveste echipa, cat si invitatii; raporteaza imediat orice incalcare a acestora catre managerul direct
Promoveaza si gestioneaza vanzarile suplimentare in timpul evenimentului
Este responsabil de documentatia pentru inchiderea evenimentului
Vinde bauturi si alte produse de magazin catre clienti folosind sistemul POS, colecteaza cash, inchide casa si raporteaza catre management
Ce oferim
  • salariu competitiv + bonus din vanzarile de la bar;
  • dobandirea de experienta in arta mixologiei;
  • atmosfera placuta la Culinaryon;
  • echipa internationala;
  • pranzul la birou.
Detaliile job-ului
full-time
Tipul job-ului
mid-level
Nivel preferat de experienta
hr@culinaryon.ro
Trimite CV-ul pentru a aplica.