EVENT MASTER
Echipa noastra dinamica are nevoie de un Event Master talentat care:
  • Cunoaste si poate vorbi Engleza la un nivel mediu-avansat;
  • Are entuziasm si pasiune pentru evenimente;
  • Detine abilitati de comunicare exceptionale;
  • Are disponibilitate pentru un program flexibil;
DESPRE ROL
Jucand un rol cheie in timpul evenimentelor, Event Master-ul asigura o experienta exceptionala pentru invitati, coordonand desfasurarea evenimentului si comunicarea eficienta a echipei. Event Master-ul este responsabil pentru atmosfera distractiva si relaxanta creata in eveniment si pentru implicarea participantilor.
Responsabilitatile rolului
Pregateste studioul conform fisei de eveniment (incluzand echipamente, vase si tacamuri, tabla, etc.)
Este persoana de contact in caz de urgenta si raporteaza imediat urgenta catre managerul direct
Coordoneaza evenimentul, in rol de gazda si maestru de ceremonii, comunicand activ cu invitatii si vorbind la microfon
Rezolva rapid si eficient urgente si conflicte
Coordoneaza si supervizeaza cooperarea corecta a membrilor echipei in timpul evenimentului
Comunica organizatorului evenimentului orice detalii sau schimbari din partea clientului
Controleaza timpul de desfasurare si organizarea evenimentului si comunica cu echipa
Asigura desfasurarea evenimentului conform standardelor companiei si ale proprietarului de spatiu
Comunica invitatilor informatii despre promotii de marketing si despre produsele partenerilor, conform standardelor companiei
Asigura aplicarea standardelor de igiena si siguranta ale companiei, atat in ce priveste echipa, cat si invitatii; raporteaza imediat orice incalcare a acestora catre managerul direct
Este responsabil de inchiderea evenimentului
Promoveaza si gestioneaza vanzarile suplimentare in timpul evenimentului
Ce oferim
  • salariu competitiv + bonus din vanzarile de la bar;
  • dobandirea de experienta in management de evenimente;
  • atmosfera placuta la Culinaryon;
  • echipa internationala;
  • pranzul la birou.
Detaliile job-ului
full-time
Tipul job-ului
mid-level
Nivel preferat de experienta
hr@culinaryon.ro
Trimite CV-ul pentru a aplica.